Sprzęt Audio > Zestawy głośnikowe

Głośniki mobilne

<< < (2/3) > >>

porlick:
Stylowy :-)
Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mnie śmiać, ale to mój głośnik "roboczy". Dali z Plusa, trochę poleżał, w końcu wziąłem do pracy i... sprawdził się na całej linii.
Ma wiele zalet: nie chodzi o jakość dźwięku, bo ta jest taka sobie, ale na pewno lepsza od radia przenośnego i "kołchoźnika", czyli zakladowego radiowęzła. O dziwo, z kostki o boku 5cm nawet śladowe ilości "niskich" tonów słychać. Ma slot na kartę, więc i swoją muzykę można na nim mieć, akumulator wytrzymuje co najmniej 5h, ma bt, więc i telefonem się dogada, ale w przeciwieństwie do większości takich pierdułek, gniazdo minijack to wyjscie, więc mozna podpiąć słuchawki, ale też wyjść na głośniki komputerowe, i to w stereo. Służy więc jako odbiornik bt dla telefonu z apką radia internetowego. W tym układzie czesto zapominam, kiedy ostatnio go ładowałem, tak "mało pali".

WOY:
Tak jak przypuszczałem, jestem bardzo zadowolony z tego przenośnego Marshalla. Świetnie wspiera swoim dźwiękiem oglądane na PC filmy. Ale największą frajdę mam słuchając muzyki ze Spotify. Zwykle byłem skazany na głośniki wbudowane w PC lub słuchawki. Wiązało się to ze słabą jakością dźwięku i przywiązaniem do miejsca. Teraz stawiam sobie Marshalla połączonego przez bluetooth gdzie popadnie i mogę się cieszyć odsłuchem w naprawdę dobrej jakości.
Zaliczyłem też z nim imprezę urodzinową małżonki w Zakopanem. Dzieciaki zapuszczały i z DAP-a i telefonu a muzyka świetnie wypełniała salonik wynajmowanego apartamentu.
Bardzo trafny i udany zakup.

Mack:
A ja szukam mikro zestawu stereo zasilanego z USB do wożenia z laptopem. Ma być power i kieszonkowe wymiary. Bez baterii i bez bluetooth.
 Ktoś coś ??

WOY:
Na aukcjach A...… masz tego więcej niż pod dostatkiem. Te są do 30 pln.

Mack:
No wiem ,że jest tego od pyty ale 98% to badziew uwagi nie godzien.
Zestaw ma być odporny na wrzucenie luzem do plecaka/walizki więc wszystkie membrany na wierzchu długo nie pograją ...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej